Suomen kielellä




LüHENDITE SELETUSED:

JAHIKATSE:

võistlusklassid:
AVA
- avaklass
VOI- võitjaklass

DRAJ- dreverite jänesekatse
DKAJ- dreverite rebasekatse

 

NÄITUS:

Näitused:

RV- rahvusvaheline
R- rahvuslik
- rühma
ERI- erinäitus

klass:

KUTS
- kutsikaklass
JUN- juunioriklass
NOO-noorteklass
AVA- avaklass
KAS- kasutusklass
TSEMP- tsempioniklass
VET-  Veteraniklass
KASV- Kasvatajaklass

hindamise tulemused:

SP- suurepärane
VH- väga hea
H- hea
R- rahuldav
EVH- ei või hinnata
0- diskvalifitseeritud

SK-serdi kanditaat


EAH
- eriauhind

JUN SERT- juuniorsertifikaat
SERT- sertifikaat
CACIB- rahvusvaheline sertifikaat
RES-CACIB- Reserv cacib

TPK- tõu parim kutsikas
VSPK- vastassugupoole parim kutsikas

PI- parim isane
PE
- parim emane
TPJ
- tõu parim juunior
VSPJ
- vastassugupoole parim juunior
TP- tõu parim
VSP- vastassugupoole parim
TPV- tõu parim veteran
VSPV- vastassugupoole parim veteran
RÜP- rühma parim
BIS- näituse parim koer
BIS VET- näituse parim veteran
BIS KASV- näituse parim kasvataja



tiitlid:

JCH- juuniortsempion
JW- juuniorvõitja
CH
- tsempion
W- võitja
WW- maailma võitja
C.I.B.- rahvusvaheline tsempion
C.I.E.
- rahvusvaheline näituse tsempion

WCH- töötsempion

 

Tulemused katsetelt ja näitustelt

 

Track-Action Upsis "Sissi"

Jahikatsed: https://koiratietokanta.fi/dreeverit/koirantiedot.php?lang=fi&Reknro=FI47783/10

Liik Ilm Aeg Koht Maa Min. Punktid Tulemus Peakohtunki Kohtunik(ud)
DRAJ paljas maa 5.10.2019 Liperi "Naisajot 2019" Finland 45 (45/0) 43,25 DRAJ 0
(keskeytetty)
Tenho Pulkkinen Juha Kantell
Jorma Turpeinen
DRAJ paljas maa 6.10.2018 Liperi "Naisajot 2018" Finland 40+22 44,64 DRAJ 0 Esa Mikkonen Hanna Vierikko
Jarre Mustonen
DRAJ paljas maa 8.10.2017 Suonenjoki Finland 0+0 7,13 VOI 0 Jouko Korhonen Harri Arola
Jyrki Vauhkonen
DRAJ paljas maa 7.10.2017 Siilinjärvi Finland 0+55+0 25,5 VOI 0 Teuvo Korkalainen Jari Mäkinen
Inkeri Rautiainen
DRAJ paljas maa 30.9.2017 Mikkeli "PM" Finland 0+0 4,5 VOI 0 Hanna Vierikko Timo Kohvakka
Lauri Peippo
DRAJ paljas maa 24.9.2017 Rantasalmi Finland 0+47+45 54,03 VOI 3 Tenho Pulkkinen Sami Pöllänen
Matti Tarv.inen
DRAJ lumi 4.12.2016 Kaavi Finland 28+101 75,08 VOI 1 Juha Kantell Ari Naukkarinen
Jarre Mustonen
DRAJ lumi 3.12.2016 Nilsiä Finland 59+19 50,43 VOI 3
(keskeytetty)
Juha Kantell Mika Mustonen
Inkeri Rautiainen
DRAJ paljas maa 5.11.2016 Simpele Finland 70+45 65,24 VOI 2 Osmo Viitanen Hanna Vierikko
Matti Hannonen
DRAJ paljas maa 29.10.2016 Mikkeli
"PM"
Finland 0+0 8,13 VOI 0 Tenho Pulkkinen Timo Kohvakka
Aki Ollikainen
DRAJ paljas maa 8.10.2016 Simpele Finland 21+0+0 20,88 VOI - (loobumine) Esa Niemi Hanna Vierikko
Heikki Peippo
DRAJ paljas maa 1.10.2016 Heinävesi Finland 0+0 4,75 VOI - (loobumine) Ismo Putkonen Ari Taskinen
Anne Kuutamo-Ristiharju
DRAJ paljas maa 24.9.2016 Siilinjärvi Finland 99+0+0 59,17 VOI 3 Kari Hyytiäinen Teuvo Korkalainen
Pirita Hahtonen
DRAJ paljas maa 18.9.2016 Rantasalmi Finland 96+0+0 61 VOI 2 Harri Piiroinen Timo Kohvakka
Kari Nykänen
DRAJ lumi 7.2.2016 Simpele Finland 0+0 2,75 VOI - (loobumine) Markku Silvennoinen Lauri Peippo
Matti Tiainen
DRAJ lumi 30.1.2016 Kitee Finland 0+0 7,00 VOI 0 Esa Niemi Veikko Askolin
Jarmo Hukka
DRAJ paljas maa 14.10.2015 Simpele Finland 0+20+0 21,80 VOI 0 Markku Silvennoinen Hanna Vierikko
Heikki Peippo
DRAJ paljas maa 3.10.2015 Heinävesi Finland 0 +40+ 0 22,58 VOI 0 Ismo Putkonen Anne Silvennoinen
Sami Vilkman
DRAJ paljas maa 20.9.2015 Rantasalmi "PM" Finland 35+49 52,09

VOI 3 PM-2

Antti Nuutero Pauli Turunen
Kari Nykänen
DRAJ lumi 25.1.2015 Mikkeli Finland 0 + 0 6,5 VOI 0 Tenho Pulkkinen Kari Kaukonen
Toni Haukka
DRAJ lumi 15.2.2014 Simpele Finland 102+0 65,83 VOI 2 Hanna Vierikko Veijo Tanskanen
Jarmo Vuorela
DRAJ lumi 9.2.2014 Mikkeli Finland + 21,34 VOI 0 Ismo Putkonen Heikki Kosonen
Toni Haukka
DRAJ lumi 11.1.2014 Simpele Finland 120 90 AVO 1 Hanna Vierikko Markku Silvennoinen
DRAJ paljas maa 2.2.2013 Simpele Finland   6,5 AVO 0 Markku Silvennoinen  
DRAJ paljas maa 6.1.2014 Simpele Finland 49 52,04 AVO 3 Markku Silvennoinen Heikki Peippo
DRAJ lumi 26.1.2013 Simpele Finland 37 22,50 AVO 0 Markku Silvennoinen Markku Silvennoinen
DRAJ paljas maa 29.9.2012 Simpele Finland 8 19 AVO 0 Markku Silvennoinen Markku Silvennoinen
DRAJ paljas maa 22.9.2012 Rantasalmi Finland - 6,25 AVO 0 Veli-Matti Hynynen Markku Silvennoinen
DRAJ paljas maa 8.9.2012 Simpele Finland 5 18 AVO 0 Markku Silvennoinen Hanna Vierikko
Matti Tiainen (harjoittelija)

Näitused:

Näitus
Tulemus
Koht
Maa
Aeg
Kohtunik
Maa
ERI VET SP/1 SK VET-SERT VSPV Ii Soome 24.7.2022 Matti Palojärvi Soome
RV VET SP/1 SK PE-1 TPV TP FI VW-21 FI W-21 Helsinki
"Finnish Winner 2021"
Soome 19.12.2021 Sonny Ström Rootsi
NORD VET SP/1 SK PE-4 TPV ,HeVW-21 Helsinki
"Helsinki Winner 2021"
Soome 18.12.2021 Jetta Tschokkinen Soome
ERI VET SP/1 SK PE-4 TPV Nurmes Soome 25.7.2021 Pekka Teini Soome
ERI VET SP/1 SK PE-2 VSPV Kouvola Soomei 9.8.2020 Kirsi Honkanen Soome
ERI VET SP/2 SK Kurikka Soome 21.7.2019 Reino Korpela Soome
RV VET SP/1; SK; PE-1; VET-SERT; TPV; TP; BALT VW-18 Tallinn "Balti Võitja 2018" Eesti 18.8.2018 Diane Stewart-Ritchie Iirimaa
ERI KAS SP/1; SK; PE-1; VSP; KAS-VSP Harjavalta Soome 17.6.2018 Mari Lackman Soome
CH SP/1; SK; PE-1, TP, RÜP-2 Kerimäki Soome 7.4.2018 Hannu Talvi Soome
RV KAS SP/2; SK; PE-3 Helsingi "Soome Võitja 2017" Soome 10.12.2017 Pekka Teini Soome
ERI KAS SP/1; SK; PE-5 Mikkeli Soome 16.7.2017 Paavo Mattila Soome
RV CH SP/1; SK; PE-1, CACIB, TP Pärnu Eesti 9.7.2017 Hiroshi Kamisato Jaapan
RV CH SP/1; SK; PE-1, CACIB, VSP Pärnu Eesti 8.7.2017 Andrei Kisliakov  Valgevene
RV KAS SP/1; SK; PE-1, CACIB, VSP, FI W-16 Helsinki
"Finnish Winner 2016"
Soome 11.12.2016 Hannele Jokisilta Soome
RV KAS SP/1; SK; PE-1, CACIB, TP, HeW-16 Helsinki
"Helsinki Winner 2016"
Soome 10.12.2016 Harry Tast Soome
ERI KAS SP/3; SK Kuusamo Soome 17.7.2016 Håkan Hedekäll Rootsi
KAS SP/1 Kuusamo Soome 16.7.2016 Kauno Määttä Soome
R CH SP/1; SK; PE-2 Rantasalmi Soome 3.7.2016 Paavo Mattila Soome
RV CH SP/1; SK; PE-1, CACIB, TP, EE W-16 Tallinn Eesti 4.6.2016 Tapio Eerola Soome
CH SP/1; SK; PE-1, TP Mikkeli Soome 14.5.2016 Mari Lackman Soome
CH SP/1; SK; PE-1, TP, RÜP-2 Parikkala Soome 7.5.2016 Paula Rekiranta Soome
CH SP/1; SK; PE-1, TP, RÜP-4 Inkeroinen Soome 23.4.2016 Taina Nygård Soome
RV CH SP/1 Helsinki "Finnish Winner 2015" Soome 6.12.2015 Marja Talvitie Soome
ERI KAS SP/1; SK; PE-1,TP, TP KASUTUSKOER, BIS-1 Nurmes Soome 19.7.2015 Jari Fors Soome
CHSP/1; SK; PE-4 Simpele Soome 19.4.2015 Paavo Mattila Soome
RV CH VH Vilnius Leedu 8.3.2015 Tanya Ahlman Stockmari Soome
RV CH SP/1; SK; CACIB; PE-1;
TP, C.I.B, LT W-15
Vilnius "Lithaunian Winner 2015" Leedu 7.3.2015 Malgorzata Wieriemiejczyk
RV KAS VH/3 Helsinki "World Winner 2014" Soome 9.8.2014 Bo Skalin Sweden
ERI KAS SP/4; SK Kaavi
Soome
6.7.2014 Hannu Talvi Soome
RV TSEMP SP/1; SK;CACIB; PE-1;
TP, EE W-13
Tallinn "Estonian Winner 2013" Eesti 1.6.2013 Tomasz Borkowski
RV AVA SP/1; SK, SERT, CACIB, PE-1, TP, RÜP-4, BY CH, EE CH, LV CH Minsk belarus 25.11.2012 Andrei Kisliakov belarus
RV AVA SP/1; SK, SERT, CACIB, PE-2 Minsk belarus 24.11.2012 Tamara Sarmont belarus
RV AVA SP/3; SK; PE-5 Herning
"Nordic Winner 2012"
Taani 4.11.2012 Jurate Butkiene lithaunia
RV AVA SP/1; SK; PE-2; CACIB; Herning
"Denmark Winner 2012"
Taani 3.11.2012 Dorota Witkowska poland
R
AVA SP/1; SK; PE-1;SERT; TP Siauliai Leedu
14.10.2012
Nijole Zeniene
lithaunia
R
AVA SP/1; SK; PE-1; SERT; TP
Valmiera Läti
13.10.2012
Gunnar Nymann
Denmark
AVA SP/1; SK; PE-1; VSP Tallinn Estonia 19.8.2012 Mile Aleksoski macedonia
RV
AVA SP/1; SK; PE-1; CACIB; VSPBALTIC W-12
Tallinn "Baltic Winner 2012"
Estonia
18.8.2012
George Schogol
georgia
AVA SP/1; SK; SERT; PE-1; VSP Rapla Estonia 17.8.2012 Aleksandras Kulesa lithaunia
ERI
AVA VH Kauhajoki Soome 29.7.2012 Sakari Poti
Soome
AVA SP/1; SK, PE-2, SERT Parikkala Soome 5.5.2012 Juha Putkonen Soome
RV NOO VH Tallinn Estonia 11.2.2012 Giuseppe Alessandra italy
R
JUN SP/1; J-SERT; TP-JUN;
LT JCH; LV JCH; EE JCH; BALT JCH
Siauliai lithaunia 9.10.2011 Chwalibog Elzbieta
poland
R
JUN SP/1; SK; PE-2; J-SERT
Valmiera Latvia 8.10.2011 Lokodi Csaba Zsolt
romania
RV JUN SP/1; J-SERT; TP-JUN; TP; BALT JW-11 Druskininkai "Baltic Winner 2011" lithaunia 6.8.2011    
RV JUN SP/1; J-SERT; TP-JUN; TP Druskininkai lithaunia 5.8.2011    
RV JUN SP; JWW-11 Pariis "World Winner 2011"   10.7.2011    
R JUN SP; TP-JUN; FR JW-11 Pariis "Winner 2011"   9.7.2011    
JUN SP/1; SERT; TP; RÜP-4 Pietarsaari Soome 18.6.2011 Aila Lehmussaari Soome
JUN SP/1; PE-2; SERT Pöytyä Soome 11.6.2011 Esko Nummijärvi Soome
RV JUN SP/1; PE-3; J-SERT; TP-JUN; EE JW-11 Tallinn
"Winner 2011"
Estonia 4.6.2011 Anca Giura
romania

 

Metsasemu Meie Piipii "Pipa"

Jahikatse: https://koiratietokanta.fi/dreeverit/koirantiedot.php?lang=fi&Reknro=FI21716/17

Liik
Ilm
Aeg
Koht
Maa
Min.
Punktid
Tulemus
Peakohtunik
Kohtunik
DRAJ lumi 8.2.2020 Simpele Soome 0 (0/0) 4,75 DRAJ - (luopui) Lauri Peippo Lauri Peippo
Hanna Vierikko
DRAJ lumi 25.1.2020 Simpele Soome 118 (19/99) 68,61 DRAJ 2 Kare Matti Esa Niemi
Markku Parikka
DRAJ lumi 15.12.2019 Simpele Soome 109 (109/0) 62,61 DRAJ 2 Silvennoinen Markku Silvennoinen Markku
Heikki Kärhä (AJOK)
DRAJ paljas maa 10.11.2019 Simpele Soome 0 (0/0) 5,5 DRAJ 0 Silvennoinen Markku Hanna Vierikko
Heikki Peippo
DRAJ paljas maa 8.11.2019 Simpele Soome 72 (41/31) 48,5 DRAJ 3 Silvennoinen Markku Silvennoinen Markku
Heikki Peippo
DRAJ lumi 9.12.2018 Rautalampi Soome     DRAJ 0 Jouko Korhonen  
Eila Mäkinen
DRAJ paljas maa 1.12.2018 Juva Soome 30+75 58,42 DRAJ 3 Hanna Vierikko Sami Pöllänen
Carita Korhonen
DRAJ paljas maa 3.11.2018 Siilinjärvi Soome 58 + 0 38,94 DRAJ 0 Juha Kantell Marko Mustonen
Jarre Mustonen

Näitus:

Näitus
Tulemus
Koht
Maa
Aeg
Kohtunik
Kust kohast
ERI KAS SP/1 SK PE-1 VSP KAS-VSP Ii Soome 24.7.2022 Matti Palojärvi Soome
RV TSEMP SP/1 SK PE-1 CACIB TP C.I.B. Pärnu Eesti 10.7.2022 Irina Poletaeva Soome
RV TSEMP VH Pärnu Eesti 9.7.2022 Espen Engh Norra
RV KAS SP/1 SK PN-4 Helsinki
"Finnish Winner 2021"
Soome 19.12.2021 Sonny Ström Rootsi
NORD KAS SP/1 Helsinki
"Helsinki Winner 2021"
Soome 18.12.2021 Jetta Tschokkinen Soome
ERI KAS SP/2 SK Nurmes Soome 25.7.2021 Pekka Teini Soome
ERI KAS SP/2 SK PE-4 Kouvola Soome 9.8.2020 Kirsi Honkanen Soome
ERI KAS SP/2 Kurikka Soome 21.7.2019 Reino Korpela Soome
RV AVA SP/1 SK PE-1 SERT CACIB TP LV W-19 Riia "Võitja 2019" Läti 8.6.2019 Andras Korozs Ungari
RV AVA SP/1 SK PE-1 SERT CACIB TP EE W-19 Tallinn "Võitja 2019" Eesti 1.6.2019 Angel Garach Domech Hispaania
KAS SP/1 SK PE-1 TP RÜP-3 Kerimäki Soome 25.5.2019 Kirsi Nieminen Soome
KAS SP/1 SK PE-1 SERT VSP Simpele Soome 18.5.2019 Perttu Ståhlberg Soome
RV NOO VH Tallinn "Balti Võitja 2018" Eesti 18.8.2018 Diane Stewart-Ritchie Iirimaa
R JUN SP/1 PE-1 J-SERT TP TP-JUN EE JCH BALT JCH Imavere Eesti 28.7.2018 Ahmet Virk Pakistan
RV JUN SP/2 Pärnu Eesti 8.7.2018 Lyubov Terenteva  Venemaa
RV JUN SP/1 SK PE-4 Pärnu Eesti 7.7.2018 Pirjo Aaltonen Soome
ERI NOO SP/1 Harjavalta Soome 17.6.2018 Mari Lackman Soome
RV JUN SP/1 PE-2 J-SERT LV JCH LV JW-18 Riia "Võitja 2018" Läti 10.6.2018 Dušan Paunovič Serbia
RV JUN SP/2 Tallinn "Võitja 2018" Eesti 2.6.2018 Laura Cox Irlandi
JUN SP/1 SK PE-2 SERT Parikkala Soome 5.5.2018 Pekka Teini Soome
JUN SP/1 SK PE-2 SERT Kerimäki Soome 7.4.2018 Hannu Talvi Soome
RV JUN VH/1 Imatra Soome 31.3.2018 Matti Hautala Soome
R JUN SP/1 SK PE-2 V-SERT Imatra Soome 30.3.2018 Anatoli Zhuk Valgevene
RV JUN SP/1 J-SERT VSP VSP-JUN LT JMVA Vilnius Leedu 4.3.2018 Jurate Butkiene Leedu
RV JUN SP/1 J-SERT VSP VSP-JUN LTJV-18 Vilnius "Võitja 2018" Leedu 3.3.2018 Zlatko Jojkic Serbia
RV JUN SP/2 Vilnius Leedu 2.3.2018 Julija Aidietiene Leedu
RV JUN SP/1 SK PE-1 SERT VSP JW-17 W-17 Helsingi "Võitja 2017" Soome 10.12.2017 Pekka Teini Soome
Metsasemu Ingli Silmad "Lumi"


Jahikatse:

Liik
Ilm
Aeg
Koht
Maa
Min.
Punktid
Tulemus
Peakohtunik
Kohtunik
DRAJ                  
 

Näitus:

Näitus
Tulemus
Koht
Maa
Aeg
Kohtunik
Kust kohast
ERI AVA VH Ii Soome 24.7.2022 Matti Palojärvi Soome
ERI AVA SP/4 SK Nurmes Soome 25.7.2021 Pekka Teini Soome
ERI AVA SP Kurikka Soome 21.7.2019 Reino Korpela Soome
AVA SP/1 Kerimäki Soome 25.5.2019 Kirsi Nieminen Soome
ERI AVA VH/ Harjavalta Soome 17.6.2018 Mari Lackman Soome
RV AVA VH/2 Riia "Voittaja 2018" Läti 10.6.2018 Dušan Paunovič Serbia
RV AVA SP/2 Tallinn "Voittaja2018" Eesti 2.6.2018 Laura Cox Irlandi
RV AVA SP/1 Imatra Soome 31.3.2018 Matti Hautala Soome
R AVA SP/1 SK PE-1 SERT Imatra Soome 30.3.2018 Anatoli Zhuk Valgevene
RV AVA SP/2; SK; PE-3, Pärnu Eesti 9.7.2017 Hiroshi Kamisato Jaapan
RV AVA SP/1; SK; PE-2,SERT, R-CACIB=> CACIB Pärnu Eesti 8.7.2017 Andrei Kisliakov  Valgevene
AVA SP/1 Jamijärvi Soome 1.4.2017 Esko Nummijärvi Soome
RV AVA SP/1; SK; PE-4, R-SERT Helsinki
"Finnish Winner 2016"
Soome 11.12.2016 Hannele Jokisilta Soome
RV AVA SP/2; SK Helsinki
"Helsinki Winner 2016"
Soome 10.12.2016 Harry Tast Soome
ERI NOO VH Kuusamo Soome 17.7.2016 Håkan Hedekäll Rootsi
NOO SP/2 Kuusamo Soome 16.7.2016 Kauno Määttä Soome
R NOO VH/2 Rantasalmi Soome 3.7.2016 Paavo Mattila Soome
NOO VH/1 Tallinn Eesti 5.6.2016 Silvia Weber-Martegani Sveits
RV NOO SP/1 SK PE-2 R-CACIB=> CACIB Tallinn Eesti 4.6.2016 Tapio Eerola Soome
NOO SP/1 Mikkeli Soome 14.5.2016 Mari Lackman Soome
NOO VH Parikkala Soome 7.5.2016 Paula Rekiranta Soome
JUN VH Inkeroinen Soome 23.4.2016 Taina Nygård Soome
RV JUN SP/1 J-SERT TP TP-J LT JCH LV JCH EE JCH BALT JCH Vilnius Leedu 6.3.2016 Leni Finne Soome
RV JUN SP/1 J-SERT VSP TP-J LT JW-16 Vilnius "Lithauinan Winner 2016" Leedu 5.3.2016 Andrzej Mania Poola
R JUN VH Tartu Eesti 10.1.2016 Kalvo Kriisk Eesti
R JUN VH Tartu Eesti 9.1.2016 Salvador Janiero Portugal
RV JUN VH/2 Helsinki "Finnish Winner 2015" Soome 6.12.2015 Marja Talvitie Soome
R JUN SP/1 SK J-SERT PE-2 Valmiera Latvia 11.10.2015    
R JUN VH Valmiera Latvia 10.10.2015 Bent-Åke Bogren Ruotsi
RV JUN SP/1 SK J-SERT PE-1 VSP-J VSP BALT JW-15 Talinn Eesti 22.8.2015 Zoia Oleinikova  Ukraina
JUN SP/2 SK PE-2 Tallinn Eesti 21.8.2015 Jelena Kruus Eesti
ERI KUTS EAH TP-KUTS BIS-1 KUTSIKAS Nurmes Suomi 19.7.2015 Jari Fors Suomi
RV KUTS EAH TP-KUTS Pärnu Eesti 5.7.2015 Sumiko Ikeda Jaapan
RV
KUTS EAH TP-KUTS Pärnu Eesti 4.7.2015 Jelena Kruus Eesti

 

JA RENDIKOERTE TULEMUSED

Metsasemu Hiie Haldjas "Martta"

Jahikatse:

Liik
Ilm
Aeg
Koht
Maa
Min.
Punktid
Tulemus
Peakohtunik
Kohtunik
DRAJ                  
 

 

Näitus:

Näitus
Tulemus
Koht
Maa
Aeg
Kohtunik
Kust kohast
ERI JUN SP/2 SK Kouvola Soome 9.8.2020 Kirsi Honkanen Soome
ERI BEEBI EAH/2 Kurikka Soome 21.7.2019 Reino Korpela Soome

 

Metsasemu Kevadene Päägene "Sipsu"

Jahikatse

Liik
Ilm
Aeg
Koht
Maa
Min.
Punktid
Tulemus
Peakohtunik
Kohtunik
DRAJ                  
 

 

Näitus

Näitus
Tulemus
Koht
Maa
Aeg
Kohtunik
Kust kohast
ERI JUN SP/1 SK TP-JUN Ii Soome 24.7.2022 Matti Palojärvi Soome
RV JUN SP/1 SK JUN-SERT TP-JUN PE-2 EE JCH Pärnu Eesti 10.7.2022 Irina Poletaeva Soome
RV JUN VH Pärnu Eesti 9.7.2022 Espen Engh Norra
R JUN SP/1 SK JUN-SERT TP-JUN FI JCH PE-1 SERT TP Lappeenranta Soome 18.6.2022 Leni Finne Soome
JUN SP/1 SK JUN-SERT TP-JUN PE-2 Kerimäki Soome 22.5.2022 Virpi Montonen Soome
JUN SP/1 SK JUN-SERT TP-JUN PE-1 SERT VSP Parikkala Soome 14.5.2022 Mari Lackman Soome